Natieračské práce vo výškach

Natieranie drevených podhľadov a fasádnych obložení (obkladov)

Drevené obloženie vo vonkajšom prostredí je vystavené vplyvu mnohých činiteľov (svetlo, teplo, voda, prach, orientácia objektu k svetovým stranám, a pod.), ktoré spôsobujú jeho postupnú degradáciu. Povrchovou úpravou dreva náterom je možné predĺžiť jeho životnosť, zlepšiť jeho úžitkové vlastnosti a zachovať farebný odtieň dreveného povrchu.

 

Natieranie fasád

Nový náter ochráni a obnoví fasádu vášho bytového, či rodinného domu a oživí farebnosť vašej fasády. Základným krokom pri natieraní fasád je ich dôkladné vyčistenie a použitie protiplesňového, prípadne antigrafitového náteru.

Na prácu používame vysokokvalitné nátery, ktoré vašim nehnuteľnostiam dodajú nový vzhľad. Práce vo väčšine prípadov realizujeme horolezeckou a lanovou technikou, prípadne s použitím pracovných plošín, čo je ekonomicky a časovo výhodnejšie, ako používanie lešení.

Natieranie striech, odkvapov a oceľových konštrukcií

Kvalitný strešný náter predlžuje životnosť strešnej krytiny, zároveň je spoľahlivou ochranou pred prehrdzavením a zatekaním strechy. Strechu pred náterom najskôr dôkladne zbavíme všetkých nečistôt  vysokotlakovým čističom (wap) a odmastíme. Následne aplikujeme nástrek, pričom používame kvalitné antikoŕozne jednozložkové a dvojzložkové farby viacerých druhov a značiek. Vami zvolený farebný odtieň dodá vašej streche nový vzhľad a zabezpečí jej dlhú životnosť.

S náterom striech je ideálne spoločne naplánovať aj náter odkvapov. Odkvapové systémy z oceľových a pozinkovaných povrchov je potrebné pravidelne natierať, čím sa ochránia pred koróziou a predĺži sa ich životnosť. Žľaby pred natretím dôkladne vyčistíme, odmastíme a odstránime koróziu.